• Pokličite: 051 228 441

Cenik vseh naših storitev

Kuhalne plošče - vgradnja in priklop

Vgradna kuhalna plošča (električna ali indukcijska) - priklop55.00 €
Vgradna kombinirana kuhalna plošča (elektrika + plin) - priklop65.00 €
Kuhinjski set (kuhalna plošča + pečica) - priklop75.00 €
Kuhinjski set (kuhalna plošča plin + pečica) - priklop85.00 €
Izrez pulta za kuhalno ploščo40.00 €
Demontaža starega aparata10.00 €

Vgradne pečice - vgradnja in priklop

Vgradna pečica - priklop45.00 €
Demontaža starega aparata 10.00 €
Kuhinjski set (pečica + kuhalna plošča)75.00 €

Štedilniki - vgradnja in priklop

Električni ali indukcijski štedilnik - priklop55.00 €
Kombinirani štedilnik (elektrika + plin) - priklop65.00 €
Plinski štedilnik - priklop65.00 €
Demontaža starega aparata10.00 €

Pomivalni stroji - montaža in priklop

Prostostoječi pomivalni stroj - priklop55.00 €
Vgradni pomivalni stroj - montaža, priklop60.00 €
Demontaža starega aparata10.00 €

Kuhinjske nape, vse variante - priklop in montaža

Podelementna kuhinjska napa - montaža, priklop50.00 €
Podelementna vgradna kuhinjska napa - montaža, priklop65.00 €
Stenska kuhinjska napa - montaža, priklop75.00 €
Otočna/stropna kuhinjska napa - montaža, priklop90.00 - 120.00 € odvisno od izvedbe
Demontaža starega aparata10.00 €

Pomivalna korita, armature, sifoni - montaža

Izrez pulta za pomivalno korito40.00 €
Pomivalno korito inox - vgradnja60.00 €
Pomivalno korito umetna masa - vgradnja65.00 €
Demontaža starega korita10.00 €
Kuhinjska armatura, pipa - montaža in priklop50.00 €
Menjava korita s kuhinjsko pipo in sifonom110.00 €
Luknja za kuhinjsko armaturo, pipo, v pomivalno korito - izdelava10.00 €
Sifon za pomivalno korito - montaža in priklop20.00 €
Sifon za pomivalno korito dvojni - montaža in priklop30.00 €
Sifon enojni ali dvojni - demontaža5.00 €

Hladilniki, zamrzovalniki, vitrine - vgradnja

Vgradni hladilnik - vgradnja in priklop60.00 - 70.00 € odvisno od izvedbe
Vgradni podpultni hladilnik - vgradnja in priklop60.00 €
Vrata hladilnika - premontaža40.00 - 45.00 € odvisno od izvedbe
Ameriški hladilnik - montaža in priklop70.00 €
Demontaža starega aparata10.00 €

Pralni in sušilni stroji - montaža in priklop

Pralni stroj - deblokada, postavitev in priklop50.00 €
Sušilni stroj - postavitev in priklop45.00 €
Demontaža starega aparata10.00 €

Dodatne storitve na področju bele tehnike

Ogled situacije na domu30.00 € (50% povrnemo ob naročilu naše storitve)
Kotni ventil (1 kos) - montaža15.00 €
Kotni ventil (1 kos) - zamenjava25.00 €
Odvoz starih aparatov ni možen0,00
Dodatna dela20.00 - 30.00 - 40.00 €/uro nezahtevna/zahtevna/dva monterja

WC školjke - montaža in demontaža

WC školjka talna in deska - montaža70.00 €
WC školjka viseča in deska - montaža75.00 - 85.00 € – odvisno od izvedbe
WC školjka - demontaža15.00 €

Bideji - montaža in demontaža

Bide - montaža60.00 €
Kopalniški bide - demontaža15.00 €

Tuš kabine, stene, zasloni - montaža in demontaža

Tuš kabina (kotna, polkrožna) kaljeno steklo - montaža140.00 €
Tuš kabina (kotna, polkrožna) umetna masa - montaža90.00 €
Tuš stena - montaža90.00 - 110.00 € odvisno od izvedbe
Tuš vrata - montaža90.00 - 110.00 € odvisno od izvedbe
Krilni zaslon - montaža60.00 €
Tuš kabina, stena - demontaža20.00 €
Tuš vrata, krilni zaslon - demontaža15.00 €

Kopalniško pohištvo - montaža in sestava

Kopalniški sestav, blok - montaža100.00 - 150.00 € odvisno od izvedbe
Kopalniška omarica toaletna z ogledalom - montaža40.00 €
Kopalniška omarica z umivalnikom - montaža70.00 €
Stenska omarica - montaža25.00 €
Kopalniška omarica stenska - montaža in sestava40.00 - 50.00 €
Kopalniški blok, sestav - montaža in sestava100.00 - 180.00 € odvisno od izvedbe
Kopalniška galanterija - montaža5.00 € na kos
Komplet kopalniška omarica z umivalnikom, armatura, pipa, sifon - montaža90.00 €
Demontaža elementov15.00 €

Dodatne storitve - sanitarna in kopalniška oprema

Ogled situacije na domu30.00 € (50% povrnemo ob naročilu naše storitve)
Kotni ventil (1 kos) - montaža15.00 €
Kotni ventil (1 kos) - zamenjava25.00 €
Odvoz ni možen0,00
Dodatna dela20.00 - 30.00 - 40.00 €/uro nezahtevna/zahtevna/dva monterja

Grelniki vode, bojlerji - montaža in priklop

Grelnik vode, bojler 50 - 80ltr - montaža in priklop90.00 €
Grelnik vode, bojler več kot 80ltr - montaža in priklop100.00 €
Material (vezne cevi, nosilni vijaki, varnostni ventil)ni všteto v ceno montaže in priklopa
Dodatna pomoč - monter (vnos v stanovanje, spust, dvig bojlerja na nosilce)40.00 €

Umivalniki - montaža in priklop

Sifon za umivalnik - montaža20.00 €
Sifon za umivalnik - demontaža5.00 €
Umivalnik - montaža45.00 €
Komplet umivalnik armatura, pipa, sifon - montaža85.00 €
Umivalnik - demontaža15.00 €

Kopalniške armature, pipe - priklop in montaža

Kopalniška armatura, pipa za tuš, umivalnik, kad - priklop50.00 €
Tuš set (konzola in ročka) - montaža30.00 €
Kopalniška armatura - demontaža10.00 €

WC kotlički - montaža in priklop

WC kotliček nadometni - montaža50.00 €
WC kotliček nadometni - demontaža10.00 €

Kotni ventili - montaža in menjava

Kotni ventil (1 kos) - menjava 25.00 €
Kotni ventil (1 kos) - montaža15.00 €

Kuhinjske armature, pipe-montaža in priklop

Kuhinjska armatura, pipa - montaža in priklop50.00 €
Demontaža10.00 €

Montaža in sestava pohištva

Montaža in sestava pohištva30€ / uro

Avdio video - priklopi in montaže

Stenski nosilec za TV - sestava in montaža40.00 - 60.00 € odvisno od izvedbe

Hišni servis - raznolika dela

Razna hišna dela in storitvepo dogovoru
* Navedene cene so informativne. Vsaka storitev je individualna, zato se lahko cena spreminja glede na pogoje in zahtevnost. Morebitni dodatni material in odvoz starega izdelka se obračuna posebej.
** Storitve opravljamo v Ljubljani in okolici. Za stranke, ki so oddaljene več kot  20 km iz Ljubljane se obračuna kilometrina 0,43 €/km.